OFERTA // Kobiety

WRÓĆ
ui arrows back

PILATES


 Jesteś posiadaczem tych kart? FIT PROFIT ORAZ OK SYSTEM. Wchodzisz całkiem za darmo!

Skierowana jest do osób szukających w naszym mieście ruchu i sposobu spędzania wolnego czasu, na zajęciach będą mogli państwo wyciszyć, odstresować, nabrać na zapas pozytywną energię oraz poznać własne ciało i nowych znajomych. To doskonała forma zajęć dla tych osób, które lubią ćwiczyć w grupie. Zajęcia grupowe, mają dużo plusów – przede wszystkim mobilizacja do ćwiczeń, różnorodność, miła atmosfera, nowe znajomości. Poniżej przedstawiamy państwu opisy kursów dla osób dorosłych.

Co ze sobą zabrać na zajęcia dla dorosłych: 
wygodny, nie krępujący ruchów strój, obuwie zmienne, ręcznik do wytarcia potu, butelkę wody,a przede wszystkim świetne samopoczucie!

Ćwiczenia mające na celu zwiększenie świadomości własnego ciała. Pracujemy nad wzmocnieniem mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki. Regularna praktyka Pilates daje niezwykle szybkie i trwałe efekty. Ciało jest smuklejsze, mięśnie wzmocnione i uelastycznione, co przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji, poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu. 
 


Cennik

cena okres za osobę lub za parę ilość zajęć w tygodniu
55 zł 4 wejścia od osoby 1 godzina