OFERTA // Kobiety

WRÓĆ
ui arrows back

Sexi Dance


Jestes posiadaczem tych kart?  FIT Profit ORAZ OK SYSTEM. Wchodzisz całkiem za darmo!

Skierowana jest do osób szukających w naszym mieście ruchu i sposobu spędzania wolnego czasu, na zajęciach będą mogli państwo wyszaleć się, odstresować, nabrać na zapas pozytywną energię oraz poznać własne ciało i nowych znajomych. To doskonała forma zajęć dla tych osób, które lubią ćwiczyć w grupie. Zajęcia grupowe, mają dużo plusów – przede wszystkim mobilizacja do ćwiczeń, różnorodność, miła atmosfera, nowe znajomości. Poniżej przedstawiamy państwu opisy kursów dla osób dorosłych.
POCZUJ SIĘ JAK TANCERKA FILMU " BRULESKA"

Co ze sobą zabrać na zajęcia dla dorosłych: 
wygodny, nie krępujący ruchów strój, obuwie zmienne, ręcznik do wytarcia potu, butelkę wody,a przede wszystkim świetne samopoczucie!

Chcesz zrobić coś dla siebie?
A może marzysz o seksownych ruchach, które zwrócą uwagę każdego faceta?
Przyjdź na zajęcia i bądź jeszcze bardziej seksowna!
Mamy dla Ciebie najelpsze nauczycielki!
Kobiety pełne wdzięku, energii i seksapilu, które spełniają się w tańcu i przekazywaniu swoich umiejętności innym. 
To właśnie one zabiorą Cię w zmysłową krainę SEXY DANCE! Pokażą Ci jak się poruszać, abyś poczuła swoją siłę i atrakcyjność. Po tych zajęciach Twoje ciało nabierze niesamowitego wyrazu i gracji. Zobaczysz na czym polega subtelność ruchu i jak wiele emocji można przekazać poprzez taniec. 

Już czas spełnić swoje pragnienia i przestać wstydzić się samej siebie! W tym tańcu przekroczysz granice, o których nawet nie śniłaś!