OBOZY

Drodzy Rodzice,witamy w świecie obozów Explozja Tańca.

 


Mamy dla Was niesamowitą wiadomość. W tym roku odbędzie się jeden turnus dla 90 osób, 6 opiekunów, 1 kierownik oraz goście specjalni. 

  •  turnus odbywać się będzie od 22.06.19r do 29.06.19r 
Pierwszy dzień wakacji !!!!
To będzie całkiem wyjątkowy obóz #summerdancecamp2019 
Dlaczego ?
Ośrodek cudowny, sprawdzony przez Panią Agnieszkę 
http://www.centrumborek.pl/osrodek/rekreacja
Jedziemy 2 autokarami. 
Mnóstwo instruktorów tańca, gości specjalnych, mnóstwo TAŃCA !


Obóz podzielony jest ze względu na :
poziom zaawansowania:
- turnus rekreacyjny ( dla początkujących, młodszych tancerzy, których program wzbogacony będzie o mnóstwo atrakcji, który zapewniamy w cenie obozu)
- turnus master (dla grup zaawansowanych i średniozaawansowanych, które uwielbiją spędzać godziny na sali)
styl jaki tańczą tancerze ( większość zajęć tanecznych to styl wiodący, reszta style wspomagające tancerza w jego rozwoju)
- sekcja jazzowa
- sekcja hip-jop
- sekcja akrybatyczna
- sekcja street dance

To wyjazd dla każdego – zarówno dla doświadczonych tancerzy, jak i tych, którzy chcą postawić swoje pierwsze taneczne kroki. Mogą z nami także jechać osoby spoza Explozji Tańca ( to dla nich świetna okazja, aby poznać naszych instruktorów, kursantów i zarazić się od nich pasją do tańca).


Nie możecie tego przegapić!


Nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki ponad 8 letniemu doświadczeniu opracowaliśmy specjalny program dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Nasi instruktorzy do każdego dziecka podchodzą indywidualnie, dając możliwość rozmowy i konsultacji po każdych zajęciach.


W czasie obozu nasi mali tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, m.in. hip-hopu new Age, tańca nowoczesnego, , jazzu, tańca klasycznego i akrobatyki. A wszystko to na różnych poziomach zaawansowania!


Mnóstwo atrakcji!


I choć naturalnie większość naszych zajęć związana jest z tańcem, pamiętamy też o zabawie i innych aktywnościach. W wolnym od zajęć tanecznych czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. dyskoteki z karaoke, projekcje filmów, bitwy taneczne.
Na koniec każdego turnusu organizujemy Wieczór Pokazów, podczas którego wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania nowych umiejętności.


Najlepsi instruktorzy!
Na obozy organizowane przez Nasze Studio  zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci.


Zapisz swoje dziecko już dziś!