Aktualny grafik na sezon 2018/2019

ZAPISZ SIĘ
  • poniedziałek
    15:30 DYNAMO ART JUNIOR AKROBATYKA 15:30-16.30 Mateusz Soboszek
    16:00 Mini Baby Dance- Akademia Przedszkolaka (wiek 5 lat )Taniec Nowoczesny Sara Długosz
    16:00 Blackout Kids Hip Hop New Age 16.00-18.30 Marzena Górniok-Magiera
    16:00 AKRO STARS wiek 9-11 latZAPISY 16.00-17.00 Marcin Kost
    16:30 AKRO TEAM 7-8 lat AKROBATYKA 16.30-17.30 Mateusz Soboszek
    17:00 Baby Dance- Akademia Przedszkolaka (wiek 6 lat)Taniec nowoczesny 17.00-18.00 ZAPISY Sara Długosz
    17:00 AKro Flash DanceAKROBATYKA 17:00-18.00 Marcin Kost
    17:30 DYNAMO ART AKROBATYKA 17.30-19:00 Mateusz Soboszek
    18:00 BABY STARS wiek 7-8 latTaniec Nowoczesny 18.00-19.00 Sara Długosz
    18:00 AKRO BLACKOUT JUNIORAKROBATYKA 18:00-19:30 Marcin Kost
    18:30 Blackout TeamHip Hop New Age 18:30-20:30 Marzena Górniok-Magiera
    19:00 REHABILITACJA 50 +/ tel. 608 386 909ZAPISY! 19.00-20.00 JAGODA
    19:30 AKRO CLASSAKROBATYKA 19.30-20.30 Marcin Kost
    20:00 POLE DANCE gr. 2 WOLNE MIEJSCAZAPISY NOWA GRUPA!20:00-21.00 Dorota Dreścik
    20:00 ZUMBA NOWE ZAPISY Grażyna Kapturska
    20:00 ZAPISY! Gr, początkująca Mix Towarzyski Magdalena Makosz
    20:30 Mix towarzyskiZAPISY NOWA GRUPA!20:30-21.30 Magdalena Makosz
    21:00 POLE DANCE ZAPISY 2 WOLNE MIEJSCANabór 21.00-22.00 Dorota Dreścik
  • wtorek
    15:30 Dla MALUSZKA 2,5-3,5 lat DANCE MOVE MINI15.30-16.00 Magdalena Makosz
    16:00 DANCE MOVE KIDS (4-5 lat)Taniec nowoczesny 16.0-17.00 OSTATNIE MIEJSCA Magdalena Makosz
    16:00 PŁENTELKI (wiek 5-7 lat)BALET Patrycja Misiewicz
    16:00 AKROBATYKA OD PODSTAW 7-12 latZAPISY! 16:00-17.00 Eliza Piwko
    16:30 MINI BLACKOUTHip Hop New Age 16.30-18:00 Marzena Górniok-Magiera
    17:00 FEUTE Taniec Klasyczny 17.00-19.00 Margarita Nesvit-Izydorczyk
    17:00 EXJAZZ MINI BALET +JAZZ(wiek 7-11 lat )ZAPISY 17.00-18.00 Patrycja Misiewicz
    17:30 NOWY NABÓR wiek 9-15 lat 17:30-18:30Akrobatyka na DRAŻKU PIONOWYM Eliza Piwko
    18:00 ExJazz Top 9-12 LATJazz 18.00-20.30 Patrycja Misiewicz
    18:00 BLACKOUT CREWHip Hop New Age 18.00-20.00 Marzena Górniok-Magiera
    19:00 Hata Joga gr. początkującaNOWOŚC! NOWE ZAPISY 19.00-20.30 Grażyna Kapturska
    20:00 Mix towarzyski ZAPISY NOWA GRUPA! Magdalena Makosz
  • środa
    15:00 JUST AKROAKROBATYKA 15.00-16.00 Mateusz Soboszek
    16:00 LATINO SHOW FORMACJA (wiek 5-8 lat )NOWOŚĆ! 16.00-17.00 Magdalena Makosz
    16:00 FUNStreet Dance Show 16.00-18.00 Michalina Palka
    16:00 LATAJĄCE ISKIERKI nowe zapisy wiek 6-8 lat AKROBATYKA 16.00-17.00 Mateusz Soboszek
    17:00 Blackout Squad 12-15 lat Hip Hop New Age 17:00-19:00 Marzena Górniok-Magiera
    17:00 CHICAS LOCAS FORMACJA LATINO (wiek 9-12 lat )NOWOŚĆ! ZAPISY 17.00-18.00 Magdalena Makosz
    17:00 AKRO TEAM Kids wiek 7-8 lat ZAMKNIĘTA gr.początk. Mateusz Soboszek
    18:00 Dancehall dla dorosłych/ Zapisy NOWE ZAPISY 18.00-19.00 Magdalena Makosz
    18:00 FLASH DANCE DZIECIStreet Dance Show 18.00-20.00 Michalina Palka
    18:00 Akro BLACKOUT TEAMAKROBATYKA 18.00-19.00 Mateusz Soboszek
    19:00 FAMILLY CREW wiek pow.25 latHip Hop New Age 19.00-21.00 Marzena Górniok-Magiera
    19:30 POLE DANCE gr.zamnk.19.30-20.30 Dorota Dreścik
    19:30 LATINO SOLO gr.zaawans.19.30-20.30 Magdalena Makosz
    20:00 PILATES NOWE ZAPISY 20.00-21.00 Grażyna Kapturska
    20:30 POLE DANCE gr. zamnk.20.30-21.30 Dorota Dreścik
    20:30 ZAPISY !KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO NOWE ZAPISY 20.30-21.30 Magdalena Makosz
  • czwartek
    15:00 Akrobatyka dla dzieci WIEK 4-5 LAT ZAPISY!! 15.00-16.00 Eliza Piwko
    15:30 Flow Kids 15.30-17.00 Marzena Górniok-Magiera
    16:00 ExJazz Kids wiek 8-11 latJazz 16.00-17.30 Patrycja Misiewicz
    16:00 Akrobatyka dla dzieci WIEK 6-8 latZAPISY ! 16.00-17..00 Eliza Piwko
    17:00 BLACKOUTHip Hop New Age 17.00-18.30 Marzena Górniok-Magiera
    17:00 FLASH DANCE CREW Street Dance Show 17.00-19.00 Michalina Palka
    17:30 ExJazz Junior wiek 12 -18 latJazz 17.30-18.30 Patrycja Misiewicz
    17:30 AKROBATYCZNE PROMYCZKI Akrobatyka na drązku Pionowym KIDS 6-9 lat17.30-18.30 Eliza Piwko
    18:30 ExJazz wiek 14 +Jazz 18.30-21.00 zapisy dla tancerzy doświadcz. Patrycja Misiewicz
    18:30 BLACKOUT JUNIORHip Hop New Age 18.30-20.30 Marzena Górniok-Magiera
    18:30 AKROBATYCZNE GWIAZDKI akrobatyka na drązku pionowym 12 +ZAPISY! 10 + / 18:30-19:30 Eliza Piwko
    19:00 REHABILITACJA 50 +/ tel. 608 386 909Zapisy 19:00-20:00 JAGODA
    20:00 POLE DANCE ZAPISY !20.00-21.00 Dorota Dreścik
    20:00 ZUMBA ZAPISY!!20.00-21.00 Grażyna Kapturska
    21:00 POLE DANCE gr.zamnk.21.00-22.00 Dorota Dreścik
  • piątek
    15:30 JUNIOR THE STARS Taniec Nowoczesny 15.30-17.00 Sara Długosz
    16:00 MINI FLASH DANCEStreet Dance Show 16.00-18.00 Michalina Palka
    16:00 KOSTKI JUNIOR wiek 12-15 latAKROBATYKA 16.00-17.00 Marcin Kost
    16:00 Taniec nowoczensy 5-6 lat 16:00-17.00 DANCE MOVE Magdalena Makosz
    17:00 MINI FEUTE Taniec Klasyczny 17.00-18.30 Margarita Nesvit-Izydorczyk
    17:00 AKROBTYKA Blackout Kids 7 -12 LATZAPISY!!17.00-18.30 Marcin Kost
    17:00 Taniec nowoczesny 4-5 latki 17.00-18.00 Sara Długosz
    18:00 FLASH DANCE JUNIOR Street Dance Show 18.00-20.00 Michalina Palka
    18:00 THE STARS 18.00-19.30ZAPISY DISCO SHOW (12-15 LAT ) OSTATNIE MIEJSCA Sara Długosz
    18:30 FEUTE Taniec Klasyczny 18.30-20.30 Margarita Nesvit-Izydorczyk
    18:30 EXJAZZ +EXJAZZ TOPAKROBATYKA 18.30-19.30 Marcin Kost
    19:30 AKRO CLASSAKROBATYKA 19.30-20.30 Marcin Kost
  • sobota
    10:00 BREAK DANCE (wiek 6-18lat )NOWE ZAPISY ! 10.00-11.00 Szymon Pawlas
    10:00 CUTE CILLAZ/FOLLOW DA RIDDIM10:00-11.30 Agnieszka Jarosińska
    11:00 MINI IDEA SQAD gr. zamnk.BREAK DANCE 11.00-12.00 Szymon Pawlas
    11:30 JKH CHEERLEADERKI11:30-13.30 DOŁĄCZ DO NAS, ZAJECIA GRATIS Agnieszka Jarosińska
    12:00 IDEA SQAUD gr.zamkn.BREAK DANCE 12.00-13.30 Szymon Pawlas